Provozní elektrikář

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. přijme do údržby provozního elektrikáře.

Náplň práce:

  • údržba,
  • opravy a rekonstrukce,
  • preventivní činnost v oblasti odborné působnosti elektrikáře,
  • spolupráce s revizním technikem.

Požadujeme:

  • min. vyučení  v oboru elektrikář nebo příbuzném (znalost silnoproudu i slaboproudu nutná),
  • alespoň 5 let praxe,
  • min. §6 vyhlášky 50/1978sb.
  • schopnost číst technickou dokumentaci,
  • znalost TZB,
  • výhodou je předchozí praxe v objektu s podobným zaměřením – laboratorní a zdravotnické provozy.

Nabízíme:

  • čisté pracoviště (dílna/kancelář pro dva elektrikáře), přátelský kolektiv a velmi zajímavou a různorodou práci v atraktivním prostředí vědy,
  • pružnou pracovní dobu v jednosměnném provozu,
  • 5 týdnů dovolené,
  • dotované obědy ve vlastní závodní jídelně,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • firemní rekreační zařízení, vlastní dětský tábor,
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání,
  • nástup dle dohody.

Pro více informací kontaktujte vedoucího Technického úseku Ing. Petra Klofáče na tel. 296 809 341 nebo Váš životopis zašlete e-mail: fencl@umch.cz – personální odd.

Všechny nabídky

Zaměstnání: Pracovní místa / konkursy - výběrová řízení

Centrum polymerních materiálů a technologií Otty Wichterla - CPMTOW

Centrum biomedicinálních polymerů - CBMP

Centrum polymerních senzorů - CPS

Polymery pro energetiku - EnergoLab

Ústav makromolekulární chemie AV ČR v.v.i.

Heyrovského nám. 2
162 06 Praha 6
tel:+420 296 809 111
fax:+420 296 809 410

Strategie 21

Molekuly a materiály pro život