Pracovník do oddělení projektů

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i.,

Heyrovského náměstí 1888/2, 162 06, Praha 6

přijme

pracovníka do oddělení projektů

Náplň práce

  • Finanční řízení projektů a správa rozpočtu,
  • Monitorování a vyhodnocování aktuálních dotačních podmínek a pravidel, kontrola dodržování pravidel způsobilosti nákladů,
  • Monitoring čerpání rozpočtu a jeho aktualizace,
  • Administrace žádostí o platbu, případných změn v projektech a spolupráce při psaní monitorovacích zpráv,
  • Spolupráce s vedoucími vědeckých oddělení a řešiteli projektů,  administrativní podpora projektového týmu,
  • Znalost informačních systémů pro podávání žádostí a administrace projektů výhodou.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • Zkušenost s realizací projektů financovaných z veřejných prostředků a strukturálních fondů EU výhodou,
  • Orientace v dotačních programech pro vědu a výzkum,
  • Pokročilá znalost práce v MS Office, především Excel,
  • AJ,
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti, systematický přístup k práci.

Nástup možný ihned.

Váš strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: fencl@umch.cz (personální oddělení tel. 296 809 385).

Všechny nabídky

Zaměstnání: Pracovní místa / konkursy - výběrová řízení

Centrum polymerních materiálů a technologií Otty Wichterla - CPMTOW

Centrum biomedicinálních polymerů - CBMP

Centrum polymerních senzorů - CPS

Polymery pro energetiku - EnergoLab

Ústav makromolekulární chemie AV ČR v.v.i.

Heyrovského nám. 2
162 06 Praha 6
tel:+420 296 809 111
fax:+420 296 809 410

Strategie 21

Molekuly a materiály pro život