Jak se dostat k ÚMCH veřejnou dopravou

Ústav se nachází u zastávky elektrické dráhy a autobusů Sídliště Petřiny a 500 m západně od stanice metra Petřiny. Umístění budovy ústavu zachycuje fotografie s komentářem.

planek

Spojení veřejnou dopravou můžete nalézt na serveru DP Praha ( http://spojeni.dpp.cz/ ) nebo IDOS i s propojenými daty další veřejné dopravy ( http://www.idos.cz/vlakyautobusymhd/ ). Do řádku "Odkud" vyplňte výchozí místo (např. příslušné vlakové či autobusové nádraží) nebo v propojených datech přímo Vaše výchozí místo; systém sám navrhne místo přestupu na MHD. V popisu uvádíme často spojení jednodušší, ale ne nejrychlejší.

Doporučení pro přestup z dálkové dopravy:

Při příjezdu vlakem tratěmi západně od Vltavy je vhodnější použít pro přestup na MHD nikoli hlavní nádraží, ale některé z předcházejících nádraží.

Vhodné přestupní stanice při příjezdu vlakem:

Vhodné přestupní stanice z meziměstských autobusů (uvedeny v pořadí vhodnosti ze směrů, kde nejsou totožné s obvyklou konečnou spojů):

Spojení k ústavu z některých míst:

Letiště

Nádraží

Autobusová nádraží a stanoviště

Budova ústavu v Lysolajích:
Autobusem 160 nebo 355 na Dejvickou, dále metrem A na Petřiny

Poznámky: Uvedeny jsou jízdní doby podle jízdního řádu, pracovní dny přes den platí nejdelší z nich, a zejména přes centrum bývají často překročeny.


Vybrané jízdní řády linek zmíněných v popise cesty k ÚMCH

Stránka je aktualizována zpravidla jednou ročně při změně jízdního řádu, dále při změně skutečností na stránce uváděných.

Zpět stručný popis příjezdu MHD

J.J.
English versionEN Czech versionCZ
Vytvořeno dne 16.8.2017 ze zdroje upraveného naposled dne 16.8.2017.