CZ | ENG

VÝSTAVY V ÚMCH 1980-1989


1980
  • leden - Dana Frelová: žoužele
  • leden - M.Šormová: krajiny
  • únor - Mir.Kotková: reliéfy
  • únor-březen - fotografie
  • březen - M.Makovská, M.Vodičková: obrazy
  • březen-duben - H.Sklenková: fotografie
  • duben - Zdeněk Vávra: fotografie
  • duben-květen - 4.pražský fotoklub: krajiny
  • květen-červen - Ota Hájek
  • červen - Jiří Votruba: obrazy
  • srpen - Martin Motloch: keramika
  • září - K. Monhartová: oleje
  • 15.9. výtvarná skupina lékařů: tvorba
  • 29.9. K.Kalivoda: barevné fotografie
  • 13.10. Adriena Šimotová: koláže
  • 27.10. J.V.Těrechov: grafika
  • 10.11. Výtvarný kroužek ÚKDŽ: tvorba
  • 24.11. Naděžda Kotrčová: miniatury; Gabriela Tůmová: krajky
  • 8.12. Ladislav Karoušek: obrazy
1981
  • 5.1. Vladimír Kalenský: obrazy, knižní grafika
  • 19.1. Karel Petřík: grafika
  • 2.2. Vojtěška Vlčková: plastiky; Jindřich Špicner: fotografie
  • 16.2. 9 textilních výtvarníků: tapiserie
  • 2.3. Jiří Schmidt: pastely a grafika
  • 16.3. Kurt Gebauer: plastiky, sochařské návrhy
  • 30.3. Jiří Žlebek: plastiky; Ondřej Michálek: grafika, kresby
  • 13.4. skupina Corpus: tvorba
  • 30.4. Otakar Štembera: obrazy
  • 18.5. Jiří Třeštík: keramika; Jaroslav Alt: obrazy
  • 1.6. Jaromír Zoul: obrazy
  • 22.6. Milada Trčková: grafika; Jitka Trčková: tapiserie; Jan Vít: plastiky
  • 10.8. Marie Davidová: keramika; Josef David: grafika
  • 31.8. Jaroslav Dostál: obrazy
  • 14.9. Gabriela Štanglová; Martin Pecháček: keramika; Zuzana Králová
  • 28.9. Alena Kučerová: grafika a reliéfy
  • 12.10. žáci S.Libenského(UMPRUM): umělecké sklo
  • 26.10. O.Štembera: obrazy s cest po SSSR
  • 16.11. Václav Mejvald: obrazy
  • 30.11. Jaromír Zemina: loutky, obrazy
  • 21.12. P.Skoupilová; St.Zajíčková, Z.Vinš: šperky, fotografie
1982
  • 11.1. Jiří Lír: obrazy; Jaroslava Hüttnerová: obrazy
  • 25.1. Jiří Kačer: obrazy; Karel Rossí: plastiky
  • 8.2. Jiří Mrázek: obrazy
  • 8.3. Olbram Zoubek: "Pro Evu", sochy a reliefy
  • 22.3. Jaroslav Kosek: výtvarné práce; a kol.mladých architektů a architekt.návrhy
  • 5.4. Stanislav Judl: oleje a kresby
  • 19.4. Marie Tefrová: obrazy
  • 3.5. Jaroslav Němec: obrazy
  • 24.5. Vladimír Janoušek: plastiky
  • 7.6. Jiřina Kaplická: akvarely
  • 21.6. skupina"Corpus" průřezy tvorbou
  • 2.8. Mojmír Hušek: obrazy
  • 30.8. Miroslav Bešcec: plastiky
  • 13.9. Viktor Kolář: fotografie
  • 27.9. Robert Hliněnský: obrazy a kresby
  • 11.10. Václav Cigler: sklo
  • 25.10. Viktor Konečný: kresby a plastiky
  • 8.11. Alena Čiperová: dřevoryty; František Šorm: plastiky
  • 22.11. Čestmír Kafka: koláže
  • 6.12. Lýdie Hladíková: grafika
  • 20.12. Kamila Šírová: keramika; Zdeněk Bugáň: ex libris
1983
  • 10.1. Anna Poustková: obrazy,grafika
  • 24.1. Milan Maryška: grafika
  • 7.2. Milan Maur: obrazy
  • 21.2. Marie Luisa: Hlobilová tapisérie
  • 7.3. Jaroslav: Urban: obrazy
  • 21.3. ing.arch.Jiří Voves: obrazy
  • 4.4. Jaroslav Zajíc: obrazy
  • 18.4. Miroslav Štofla: obrazy
  • 2.5. Jiří Šrámek: obrazy z Prahy
  • 16.5. skupina"Nová malba": obrazy
  • 30.5. Daisy Mrázková: grafika
  • 13.6. akad.arch.Tomáš Blažíček: obrazy,plastiky
  • 10.7. skupina počítačové grafiky: počítačová grafika
  • 29.8. Jana Reinerová: pražské motivy
  • 12.9. Zdeněk Hůla: obrazy,plastiky
  • 26.9. Václav Benda: obrazy, portréty
  • 10.10. Eva Brodská: tapisérie
  • 24.10. Jaroslav Milovanský: obrazy
  • 7.11. Pravoslav Kotík: obrazy
  • 21.11. skupina studentů FAMU: fotografie
  • 5.12. Leonid Ochrmčuk: skládanky
  • 19.12. Jana Kánská: keramika
1984
  • 9.1. Bronislav Losenický: obrazy
  • 23.1. Václav Kalina: obrazy
  • 6.2. Alena Čechová: keramika; Světlana Dudková: šperk
  • 20.2. Jan Štrup: koláže a kresby
  • 5.3. Václav Boštík: obrazy,kresby
  • 19.3. Tvůrčí skupina"Hard": fotografie
  • 2.4. V.Pivovarov obrazy a kresby
  • 16.4. Marie Vlková: obrazy
  • 30.4. Ctibor Bayer: obrazy a plastiky
  • 14.5. Mir.Koryčan: kresby,obrazy, poezie
  • 28.5. Pavel Čampulka: obrazy
  • 11.6. Petr Navrátil: obrazy a kresby
  • 25.6. A.Dostálová-Kordíková obrazy
  • 6.8. Věra Pavlásková: kresby
  • 27.8. Jan Tomášek: obrazy
  • 10.9. Vl.Mencl: obrazy
  • 27.9. Alois Milsimr: obrazy a kresby
  • 8.10. Bohuslava Olešová: kresby, reliéfy
  • 22.10. Marie Poláčková: kresby
  • 5.11. Jiří Toman: fotografie
  • 19.11. Libuše Wrbiková: gobelíny
  • 3.12. Dobroslav Foll: obrazy, mobily
  • 17.12. Jaromír Knotek: obrazy
1985
  • 7.11. V.Vlčková: drobná plastika; J.Špicner: fotografie
  • 21.1. Michal Resl: fotografie
  • 4.2. Nora Vlášková: obrazy
  • 18.2. Božena Kolská: keramika; Jaromír Cimbálník: obrazy
  • 4.3. Karel Nepraš: kresby,plastiky; Jan Stehlík: kresby
  • 18.3. Aleš Veselý: kresby
  • 1.4. N.Chvorinov: obrazy,koláže
  • 15.4. Bedřich Dlouhý: obrazy,kresby
  • 29.4. Jar.Němec: akvarely
  • 13.5. Dagmar Hanková: malby a kresby
  • 27.5. Miloš Bláha: fotografie
  • 10.6. Šárka Brtnová: obrazy, art protis
  • 24.6. Karel Peřina: obrazy, kresby
  • 8.7. Václav Hartman: grafika
  • 22.7. Aleš Houda: grafika
  • 5.8. F.Králík: kresby; M.Králík: medaile
  • 2.9. Milena Nečásková: obrazy
  • 16.9. Jarmila Šatavová: obrazy, kresby
  • 30.9. Ivan Kafka: fotografie
  • 21.10. Alena Kučerová: grafika
  • 4.11. výtvarná skupina: olejomalba, grafika
  • 18.11. Václav Stratil: kresby
  • 2.12. F.K.Foltýn: obrazy
  • 16.12. Aleš Hnízdil: grafika, lin. Plastika
1986
  • 6.1. L.Vilhelmová: ex libris, grafika; Petr Hejný: obrazy,kresby
  • 20.1. Blanka Lamrová: fotografie
  • 3.2. Stanislav Judl: sochy a obrazy
  • 17.2. Adéla Matasová: plastiky, kresby
  • 3.3. Gabriela Tůmová: paličkovaná krajka; Jana Jelenová-Homolová: obrázky na dřevě; Kat. Pavlíčková: šperky; Naděžda Staňková
  • 17.3. Zdeněk Prokop: obrazy
  • 1.4. Jasan Zoubek: plastiky
  • 14.4. Svatopluk Klimeš: prostor. papírové plastiky; Karel Pucherna: kresby
  • 28.4. Alois Milsimr: obrazy
  • 12.5. Jaroslav Róna: obrazy, skleněné plastiky
  • 26.5. Jana Olexová: obrazy
  • 16.6. František Skála, ml: obrazy a plastiky
  • 30.6. Naděžda Synecká: grafika
  • 23.7. Jiří Wolker: obrazy
  • 11.8. Ondrej Bielak: dřevěné plastiky; Jindřiška Singhová: tapiserie
  • 1.9. Milan Racek: fotografie
  • 22.9. Miroslav Hilský: obrazy
  • 6.10. Frant. Doležal: obrazy
  • 20.10. Ivo Hais: souborná výstava
  • 3.11. František Janák: umělecké sklo
  • 17.11. Věra Janoušková: plastiky
  • 1.12. Jiří Bláha: loutky; Petr Poš: kresby
  • 15.12. Jiří Pošva: keramika
1987
  • 5.1. Václav Zykmund: obrazy
  • 19.1. Václav Jírovec: obrazy
  • 2.2. Jitka Hilská: obrazy
  • 16.3. Miroslav Šnajdr: obrazy, kresby
  • 6.4. Jana a Oto Bébarovi: grafika,keramika,kresby a obrazy
  • 27.4. Frant. Čížek: obrazy
  • 18.5. Jitka Sladká-Budínská: keramika, porcelán; Stanislav Alscher: obrazy
  • 8.6. Milan Knížák: obrazy, koláže
  • 29.6. Jiří Lacina: kresby
  • 20.7. Jiří Mocek: obrazy
  • 10.8. Pavel Kříž: obrazy, plastiky
  • 31.8. Marta Drozdová: keramika
  • 21.9. Viktor Hulík: koláže
  • 19.10. Zdenka Strobachová: studie
  • 2.11. Ladislav Paleček: fotografie
  • 16.11. Karel Malich: obrazy a objekty
  • 9.12. Daisy Mrázková: ilustrace; Olga Čechová: pro děti
1988
  • 4.1. Václav Rožánek: obrazy
  • 25.1. Karel Malich: obrazy
  • 12.2. Václav Boštík, Karel Malich; Margareta Titlová, Aleš Veselý: plastiky a obrazy; Jiří Sopko, St.Kolíbal
  • 15.2. Juraj Bartuzs: plastiky a obrazy
  • 7.3. Jiří Kalousek: obrazy
  • 28.3. Olga a Petr Hálákovi: keramika, obrazy
  • 11.4. Dagmar Hochová-Reinhardtová: fotografie
  • 2.5. Pavel Gallo: obrázky
  • 23.5. Noemi a Pavel Rejchrtovi: obrazy,řezby
  • 13.6. Olga Karlíková: obrazy, kresby
  • 4.7. Lenka Wilhelmová: volná; Josef Hlaváček: grafika
  • 25.7. Jiří Kubový: obrazy
  • 15.8. Miroslav Raab: obrazy
  • 29.8. M.Blabolilová: obrazy
  • 19.9. Štěpán Klas: plastiky; René Hora: šperky; Z.Krajčovičová-Koucká: gobelíny
  • 10.10. Anna Calgren, Allan Hough; Frant.Janák, Pavel Trnka; Durk Valkema, Pavel Werner: sklo
  • 14.11. Michal a Eva Jůzovi: keramika
  • 5.12. Jindřich Doubek: loutky
1989
  • 2.1. Miloš Šejn: kresby a objekty
  • 23.1. Rudolf Sikora: obrazy
  • 13.2. Lubomír Přibyl: obrazy a grafika
  • 6.3. Zorka Ságlová: tapisérie
  • 28.3. Ivana Šolcová: obrazy,grafika a sklo
  • 17.4. Eduard Ovčárek: frotáže a kresby
  • 8.5. František Králík: obrazy a kresby; Marek Králík: plastiky a kresby
  • 29.5. Eva Mansfeldová: obrazy a kresby
  • 19.6. Dalibor Chatrný: kresby
  • 10.7. Vladimíra Sedláková: obrazy
  • 14.8. Jaroslav Šesták: fotografie
  • 11.9. Alena Čechová: krajky
  • 9.10. Anna Vančátová: obrazy
  • 23.10. Jiří Hůla: obrazy
  • 13.11. Mojmír Hušek: obrazy
  • 4.12. Václav Ševčík: plakáty

BIOpolymer POstdoctoral Laboratory and educational center - BIOPOL

Otto Wichterle Centre of Polymer Materials and Technologies - CPMTOW

Centre of Biomedicinal Polymers - CBMP

Centre of Polymer Sensors - CPS

Polymers for Power Engineering - Energolab


 

Institute of Macromolecular Chemistry AS CR, v.v.i.
Heyrovského nám. 2
CZ-162 06 Praha 6
Czech Republic
phone:+420 296 809 111
fax:+420 296 809 410

Strategie 21