Vedoucí technického úseku

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i., Heyrovského náměstí 1888/2, 162 06, Praha hledá vhodného kandidáta pro obsazení místa:

Požadavky:

  • vysoká nebo střední škola technického směru,
  • praxe min. 5 let v oboru,
  • organizační schopnosti,
  • řízení zaměstnanců technického úseku (správa budov a dílny),
  • bezúhonnost, důslednost, pečlivost.

Pracovní náplň:

  • vedení agendy TSB,
  • organizace a řešení problémů v oblasti vytápění, vzduchotechniky a osvětlení,
  • organizace a řízení oprav zařízení a budov,
  • řešení reklamací,
  • plánování oprav, rekonstrukcí a investic,
  • kontrola a likvidace faktur.

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci,
  • stabilní zaměstnání,
  • možnost seberealizace,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění,
  • dětský koutek.

Nástup možný ihned.

Přihlášky do výběrového řízení s Vaším profesním životopisem zasílejte e-mail: fencl@umch.cz,

bližší informace na tel. 296 809 385 – personální oddělení.

Všechny nabídky

Zaměstnání: Pracovní místa / konkursy - výběrová řízení

BIOpolymerní POstdoktorandská Laboratoř a vzdělávácí centrum  - BIOPOL

Centrum polymerních materiálů a technologií Otty Wichterla - CPMTOW

Centrum biomedicinálních polymerů - CBMP

Centrum polymerních senzorů - CPS

Polymery pro energetiku - EnergoLab

Ústav makromolekulární chemie AV ČR v.v.i.

Heyrovského nám. 2
162 06 Praha 6
tel:+420 296 809 111
fax:+420 296 809 410

Strategie 21