Výběrové řízení - Výzkumný a vývojový pracovník do Oddělení biomateriálů a bioanalogických systémů

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i., Heyrovského nám. 2, Praha 6, vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Výzkumný a vývojový pracovník do Oddělení biomateriálů a bioanalogických systémů, http://www.imc.cas.cz/cz/umch/o_bioanal.html

Požadujeme:

  • Dosažené (případně před dokončením) vzdělání na úrovni Ph.D. či ekvivalentu             v oborech makromolekulární chemie, organické chemie nebo biochemie;
  • Zkušenosti v oblasti polymerní nebo organické syntézy a instrumentálních             analytických metod (např: UV-VIS, NMR, GPC, HPLC, atd.);
  • Ochotu rozvíjet své znalosti v biochemických a biologických disciplínách;
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost tvůrčí práce;
  • Aktivní znalost anglického jazyka (porozumění protokolům, odborným článkům,             komunikace), zahraniční stáže vítány;
  • Publikační aktivita;
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office).

Náplň práce: podrobnosti o náplni práce sdělí Ing. Jana Dvořáková, Ph.D., e-mail , tel: 296 809 206

Nabízíme:

  • Práci v zajímavém prostředí výzkumného ústavu na plný, popř. zkrácený úvazek             (vhodnou i pro absolventy);
  • Osvojení si řady syntetických postupů a experimentálních technik na moderních             přístrojích, zejména: GPC, HPLC, SEM, AFM, spektoskopické techniky, atd.;
  • Příspěvek na stravování;
  • Dovolená 5 týdnů;
  • Zaměstnanecké benefity;
  • Dětská skupina – možnost umístění dětí 2-6 let;
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby;
  • Dotované jazykové kurzy pořádané Akademií věd ČR;
  • Přátelský kolektiv.

Nástup:  od 1. 10. 2017 (dohodou i dříve)

Uzávěrka přihlášek:  31. 8. 2017

Váš strukturovaný životopis s důrazem na zkušenosti relevantní pro nabízenou pozici a motivační dopis dokládající, čím Vás nabízená pozice oslovila a seznam publikací či jiných výsledků výzkumu zasílejte na e-mail: fencl@umch.cz (personální oddělení tel. 296 809 385).

Všechny nabídky

Zaměstnání: Pracovní místa / konkursy - výběrová řízení

BIOpolymerní POstdoktorandská Laboratoř a vzdělávácí centrum  - BIOPOL

Centrum polymerních materiálů a technologií Otty Wichterla - CPMTOW

Centrum biomedicinálních polymerů - CBMP

Centrum polymerních senzorů - CPS

Polymery pro energetiku - EnergoLab

Ústav makromolekulární chemie AV ČR v.v.i.

Heyrovského nám. 2
162 06 Praha 6
tel:+420 296 809 111
fax:+420 296 809 410