Výběrové řízení - odborný pracovník - Bioaktivní polymery

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i., Heyrovského nám. 2, 162 06 Praha  6 vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici odborného pracovníka výzkumu a vývoje do oddělení Bioaktivních polymerů.

Pracovní náplň:

Řešení výzkumných úkolů v oblastech polymerní a organické syntézy a fyzikálně-chemické charakterizace se zaměřením na přípravu polymerních konjugátů léčiv využitelných při léčbě infekčních a nádorových onemocnění.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oborech makromolekulární chemie, organická chemie, farmakochemie, biochemie nebo příbuzných oborech,
  • aktivní znalost anglického jazyka (porozumění protokolům, komunikace),
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office),
  • zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem,
  • výhodou je znalost  polymerních technik a organicko-chemických postupů v oblasti syntézy léčiv a instrumentálních analytických metod (UV-VIS, NMR, GPC, HPLC, atd.)
  • praxe v oboru je vítána.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mladém a dynamickém vědeckém týmu v moderně vybavených laboratořích v centru BIOCEV ve Vestci u Prahy,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • dotované jazykové kurzy.

Nástup: od 1.9.2017 (nebo dohodou)

Uzávěrka přihlášek: 18.8.2017

Váš strukturovaný životopis s důrazem na zkušenosti relevantní pro nabízenou pozici, seznam publikací a motivační dopis dokládající, čím Vás nabízená pozice oslovila a proč by Vás práce v našich laboratořích zajímala, zasílejte na e-mail: fencl@umch.cz (personální oddělení tel. 296 809 385) společně s kontaktními údaji dvou vědeckých či pedagogických pracovníků, kteří mohou poskytnout doporučující reference.

Všechny nabídky

Zaměstnání: Pracovní místa / konkursy - výběrová řízení

BIOpolymerní POstdoktorandská Laboratoř a vzdělávácí centrum  - BIOPOL

Centrum polymerních materiálů a technologií Otty Wichterla - CPMTOW

Centrum biomedicinálních polymerů - CBMP

Centrum polymerních senzorů - CPS

Polymery pro energetiku - EnergoLab

Ústav makromolekulární chemie AV ČR v.v.i.

Heyrovského nám. 2
162 06 Praha 6
tel:+420 296 809 111
fax:+420 296 809 410

Strategie 21