Laborant/ka BIOCEV

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i., Heyrovského nám. 2, Praha  6,  přijme laboranta/tku

Pracovní náplň:

  • základní laboratorní činnosti spojené s provozováním chemické laboratoře v čistých prostorách v areálu BIOCEV,  Vestec u Prahy
  • příprava, izolace a základní charakterizace polymerních látek pro medicinální aplikace;
  • kontrola mikrobiologické kontaminace čistých prostor; dokumentace laboratorních činností

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání v oboru chemie
  • min. 2 roky praxe v oboru
  • základní znalosti AJ, práce s PC

Motivační dopis a CV zasílejte na e-mail fencl@umch.cz

Pro podrobnější informace o nabízené pozici kontaktujte  RNDr. Jakuba Širce, Ph.D. ,

Možnost nástupu: 15. 11. 2017

Všechny nabídky

Zaměstnání: Pracovní místa / konkursy - výběrová řízení

BIOpolymerní POstdoktorandská Laboratoř a vzdělávácí centrum  - BIOPOL

Centrum polymerních materiálů a technologií Otty Wichterla - CPMTOW

Centrum biomedicinálních polymerů - CBMP

Centrum polymerních senzorů - CPS

Polymery pro energetiku - EnergoLab

Ústav makromolekulární chemie AV ČR v.v.i.

Heyrovského nám. 2
162 06 Praha 6
tel:+420 296 809 111
fax:+420 296 809 410

Strategie 21