CZ | ENG

VÝSTAVY V ÚMCH 1990-1999

1990

  • 2.1. Stanislav Hora: sochy, obrazy; Martina Riedelbauchová: obrazy; Chrudoš Valoušek: grafika
  • 29.1. Jiří Nepasický: obrazy, kresby
  • 12.2. Jaroslav Drahokoupil: fotografie;Ilja Šainer: objekty; Ivana Smažilová: kresby; Ivan Uhlíř: kresby
  • 26.3. Pavel Besta: obrazy
  • 17.4. Jiří Schmidt: barevné kresby
  • 7.5. Ivana Kosková: obrazy
  • 28.5. Milan Kohout: litografie
  • 18.6. Ladislav Novák: froasáže
  • 9.7. Hugo Mertl: obrazy
  • 6.8. Petr Kadlec: kresby
  • 3.9. Josef Hampl: obrazy
  • 24.9. František Hodounský: obrazy a kresby
  • 17.12. Aleš Najbrt: obrazy a grafika

1991

  • 7.1. Vlček: obrazy
  • 28.1. Veronika Richterová: kostry v obrazech
  • 18.2. Jiří Kačer: práce
  • 11.3. Hana Dvořáčková: obrazy
  • 2.4. Blanka Mánková: obrazy
  • 22.4. Jaroslav Kříž: obrazy
  • 13.5. Alena Čiperová: malba, kresba; Miluše Motyčková: paličkovaná krajka; Vladimír Motyčka: malba, kresba
  • 3.6. Vladimír Svoboda: obrazy
  • 24.6. Ivan Preissler: kresby, objekty
  • 19.8. Zdeněk Justic: obrazy
  • 9.9. Martin Frind: kresby, obrazy
  • 30.9. Romana Rotterová: obrazy
  • 21.10. Marie Filippová: kresby
  • 11.11. Dana Puchnarová: obrazy
  • 2.12. Karel Pokorný: obrazy

1992

  • 27.1. Výtvarný klub “Corpus: Obrazy, plastiky, grafika
  • 14.2. Haering, Stejskal, Genčev: Obrazy
  • 30.3. Olga Vohnoutová, Vlasta Vopavová: Plastiky, Art Protis
  • 21.4. Jan Paul: Obrazy
  • 11.5. Boštík …Zoubek: 20 let výtvarných výstav v Makru (1972-1992)
  • 1.6. Zuska
  • 22.6. Američani
  • 20.7. Rusové
  • 14.9. Hrůza
  • 16.11. Ludmila Kroehnová: Krajky
  • 7.12. Květoslav Ovesný

1993

  • 4.1. Jaroslav Suchanov (Suchov): Budoucnost v minulosti
  • 1.2. František Šorm: Obrazy
  • 1.3. Vladimír Mencl: Česká krajina v obrazech
  • 29.3. Otakar Karlas, František Šiml: Typografie a knižní vazba
  • 3.5. Gymnázium n R
  • 31.5. Brabenec
  • 28.6. Ledovská
  • 2.8. Ivan Preissler: Japonské umění, Indián
  • 6.9. Skláři
  • 4.10. Sedmík
  • 1.11. AVU
  • 29.11. Gabriela Tůmová: Loutky

1994

  • 3.1. Sládek
  • 28.2. Sdružení Corpus
  • 18.4. C. Loštický, J. Šúcha: Fotografie
  • 1.6. Výstava ateliéru K. Gebauera, VŠUP
  • 27.6. Dům dětí a mládeže
  • 3.10. K.Maleček
  • 31.10. Joanna Maria Bright
  • 5.12. ZUŠ, Radimova

1995

  • 16.1. Jakub Masák, Michaela Skřivanová, Štěpán Sekera: Urbanistická studie a projekty, Petřiny
  • 27.2. Oldřich Jirka
  • 3.4. Pechar
  • 1.5. Kousalíková: Modely
  • 15.5. Kateřina Ježková, Klára Plieštiková: Obrazy, keramika
  • 12.6. Dům dětí a mládeže: Indiáni
  • 2.10. Josef Petr: Kresby
  • 6.11. Veronika Zapletalová: Poznámky ke krajině
  • 12.12. Hanka Poislová: Kresby

1996

  • 15.2. Klára Froňková, Ivana Junková: (Aurora a Piva)
  • 18.3. Tomáš Coufal: Práce školní
  • 22.4. Martin Péč: Mrtvé tělo na zapomenutém místě
  • 27.5. Lenka Klodová: Jízda
  • 17.6. Dům dětí a mládeže, Břevnov: Člověk
  • 2.9. Daniel Václavík: Tapiserie
  • 30.9. Richard Tymeš: Malba
  • 4.11. Zdeněk Ruffer: Hluboce zarmouceni…
  • 4.12. Jan Novotný, Kukla Bombs

1997

  • 12.4. Lenka Klodová, Marek Rejrt: Kámen, žena, elektřina
  • 10.6. Dům dětí a mládeže, Břevnov: Výstava
  • 30.6. Ondřej Slezák
  • 8.9. Lucie Tatarová: Litografie a sochy
  • 13.10. Veronika Zapletalová: Krajinky
  • 24.11. Stanislava Konvalinková: Pocitovky

1998

  • 14.1. Atelier textilní tvorby VŠUP: Práce všech ročníků, vytvořeno na praxi v Tiba, Dvůr Králové
  • 9.3. Michal Sedlák: Kresby - iluze
  • 2.4. Adam Vačkář: Malá didaktika, umění japonského štětce
  • 12.10. Markéta Šafáriková
  • 16.11. Hanuš Lamr: Cihelna

1999

  • 1.1. René Hábl: Kapesní formát
  • 4.2. Lukáš Fišárek, Patrik Hábl: Obrazy a grafika
  • 8.3. Markéta Poislová: Mrtvá morčata
  • 1.6. Dům dětí a mládeže Břevnov: Černá Afrika
  • 21.6. J. Kříž: Obrazy
  • 16.7. Milan Albich
  • 30.8. Milan Kohut: Obrazy
  • 27.9. Jiří Jaromír Kubát: Objekty a montáže
  • 4.11. Duro Shaquir Nuri: Kresby a nové obrazy

2000

  • 10.1. Kurt Gebauer: Bílá Bílá hora
  • 14.2. Havlíčková, Vinklárková: Žně, únor bílý – pole sílí
  • 27.3. Jan Slovenčík: Hektizm
  • 26.4. David Kraček: Sochy
  • 15.5. Gertrude Moser-Wagner: Serie půdních vzorků
  • 7.6. Dům dětí a mládeže, Břevnov: Výstava vskutku pohádková
  • 6.-22.9. Soukromá střední umělecká škola designu v Praze: Práce studentů a pedagogů malířského a sochařského atelieru k 10. výročí založení školy.
  • 4.12. Libuše Wrbiková: Výstava gobelínů

2001

  • 8.1.- 2.2. Dagmar Šubrtová: Bílé stopy
  • 4.2.-1.3. Milan Ďuriš: Obrazy
  • 7.3.-30.3. Karolína Neprašová: Sochy
  • 23.4.-25.5. Marcel Mochal: La Bele Feroniere
  • 28.5.-28.6. Vojtěch Richtrmoc: Box – fotografie
  • 13.7.-15.8. Vlastimil Hotař: Matematika jako nástroj umění – fraktály
  • 4.9.-1.10. ZŠ Petřiny-Sever: Cirkus
  • 8.10.-2.11. Tom Kůs: Vlkoň-home age-sochy
  • 6.11.-30.11. Lada Semecká: Sklo,obrazy
  • 3.12.- 5.12. Jitka Sladká: keramika

BIOpolymerní POstdoktorandská Laboratoř a vzdělávácí centrum  - BIOPOL

Centrum polymerních materiálů a technologií Otty Wichterla - CPMTOW

Centrum biomedicinálních polymerů - CBMP

Centrum polymerních senzorů - CPS

Polymery pro energetiku - EnergoLab


Ústav makromolekulární chemie AV ČR v.v.i.

Heyrovského nám. 2
162 06 Praha 6
tel:+420 296 809 111
fax:+420 296 809 410

Strategie 21